Maluchy z Przedszkola nr 27 w Jeleniej Górze, świetnie poradziły sobie podczas zajęć „Bezpiecznie na stoku i w górach”.
Mali uczestnicy pokazali, że wiedzą, jak zachować się zimą – znają numer alarmowy, wiedzą, do czego służą raczki, a hasło „foka na nartach” nie wywołuje już u nich zdziwienia, tylko ciekawość. Dzieci dowiedziały się także, że „jabłuszko” nie jest dobrym pomysłem na stromym zboczu i górskim szlaku. Zajęcia były pełne ważnych rozmów o bezpieczeństwie. Teraz przedszkolaki mogą ruszać na ferie przygotowane i świadome, gotowe na zimowe przygody, z solidną dawką wiedzy i rozsądku.
To naprawdę wielka przyjemność i jednocześnie duża odpowiedzialność prowadzić szkolenie dla tak uważnych i wymagających słuchaczy.